Trójka e-pik

Witam!

Dziś bardzo krótko, o kolejnym wyzwaniu czytelniczym, w którym zdecydowałam się wziąć udział. Jest to „Trójka e-pik”  – wyzwanie wymyślone przez Sardegnę z bloga http://ksiazki-sardegny.blogspot.com/. Od kilku miesięcy Autorka bloga proponuje trzy gatunki literackie, często trochę zapomniane i niepopularne, do przeczytania. W tym miesiącu jest to klasyczny kryminał, ze „starej szkoły”, zbiór opowiadań i powieść z elementami paranormalnymi. Postanowiłam, że wezmę w nim udział i mam nadzieję, że od lipca będę to robić co miesiąc. Zachęcam do tego również Was – trzy książki to naprawdę niedużo, a może okazać się, że dzięki takiemu wyzwaniu sięgnięcie po coś, po co nie sięgnęlibyście w innych warunkach.

Pozdrawiam serdecznie i do napisania,

Ania

epik

Reklamy

2 Komentarze

Filed under Książki, Sztuka czytania

2 responses to “Trójka e-pik

  1. Witam Cię serdecznie Aniu w naszych szeregach :) Bardzo dziękuję za przystąpienie do wyzwania. Mam nadzieję, że wybrane lektury sprawią Ci szczerą przyjemność :)

  2. Pingback: Miłości trwaj, czyli “Opowiadania petersburskie” Mikołaja Gogola | Chciałbym znać tytuł ostatniej w świecie książki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s